    Ford Maverick (1988-1994) Superior Engineering Body Lift Kit 2 Inch (50mm) Lift Suitable For Nissan Patrol GQ Wagon with 10mm Bolts (Petrol Manual) (Kit) - BLKPATGQWAG10PM
    per
    Ford Maverick (1988-1994) Superior Engineering Body Lift Kit 2 Inch (50mm) Lift Suitable For Nissan Patrol GQ Wagon with 10mm Bolts (Petrol Manual) (Kit) - BLKPATGQWAG10PM available on AfterPay. We deliver Australia-wide! – Sydney, Brisbane, Melbourne, Adelaide & Perth.
    Tax included. Shipping calculated at checkout.
    PRODUCT DESCRIPTION
    NOTE: Please measure any but the rearmost bolts as they can be 10 on 12mm
    Body Lift Kit 2 Inch (50mm) Lift Suitable For Nissan Patrol GQ Wagon with 10mm Bolts (Petrol Manual) (Kit)