    Nissan Patrol (08/1987-1989) Superior Engineering Body Lift Kit 2 Inch (50mm) Lift Suitable For Nissan Patrol GQ Wagon with 10mm Bolts (Diesel Manual) (Kit) - BLKPATGQWAG10DM
    per
    Nissan Patrol (08/1987-1989) Superior Engineering Body Lift Kit 2 Inch (50mm) Lift Suitable For Nissan Patrol GQ Wagon with 10mm Bolts (Diesel Manual) (Kit) - BLKPATGQWAG10DM available on AfterPay. We deliver Australia-wide! – Sydney, Brisbane, Melbourne, Adelaide & Perth.
    Tax included. Shipping calculated at checkout.
    PRODUCT DESCRIPTION
    NOTE: Please measure any but the rearmost bolts as they can be 10 on 12mm
    Body Lift Kit 2 Inch (50mm) Lift Suitable For Nissan Patrol GQ Wagon with 10mm Bolts (Diesel Manual) (Kit)